REKLAM DANIŞMANLIĞI

Reklam, bir işletmenin büyüme ve hayatta kalabilme sürecinde çok büyük bir öneme sahiptir. Büyük firmalara dikkat ederseniz bu durumun bilincinde olarak Reklam departmanlarını oluşturmuş olduklarını görürsünüz.

Ancak bunların yanında bu konunun önemini henüz tam kavrayamamış veya kavramasına rağmen bütçe ayıramaması nedeniyle böyle bir departman oluşturamamış firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar marka ve ürün tanıtma anlamında çok yavaş mesafe almakta ve tüketicinin kalbine giden yolları bilen biriyle çalışamamaları nedeniyle reklam ve tanıtımlarını rastgele yapmaktadır.

İşte bizim işimiz tam da burada başlıyor, zaten çalıştığı tüm firmaları kendi firması gibi gören ve sahiplenen bizler reklam departmanı olmayan veya reklam departmanını daha etkin bir şekilde kullanmak isteyen firmalara yönelik Reklam Danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Firmamızda yılların reklamcılık tecrübesine sahip Reklam direktörleri sizleri nasıl, hangi mecrada, ne kadar süre ve hangi reklam kalemlerini kullanarak tanıtım yapacağınız konusunda bilgilendiriyor ve tüm reklam sürecinde adeta firmanızın bir ortağı gibi takibini yapıyorlar.

Öncelikle firmanızın yapısını, kurum kültürünü, misyonunu ve vizyonunu inceleyip reklam bütçenizi de göz önünde bulundurarak strateji geliştiriyor ve markanızın tutundurulmasından, ürün ve hizmetlerinizin tanıtılmasına kadar sizinle birlikte yürüyoruz. Danışmanlık hizmetimizle ilgili talepleriniz için bize yazabilirsiniz, en kısa sürede ekibimiz size dönüş yapacak ve çayınızı içmek üzere ziyaretinize gelecektir.